Zdraví na dosah

Vstupujete do
mojeEUC

Přihlásit se Registrovat se zdarma
Výhody aplikace

Slevy v lékárnách a e-shopu s EUC kartou

todo fill

Kalendář, přehled klinik a lékářů, objednání

todo fill

Lékař online 24/7

todo fill

Bonusové funkce

todo fill

Registrace

todo fill
Pro zákazníky lékáren a e-shopu

Rezervace objednávek v EUC Lékárnách.

S mojeEUC získáte:

Doplatek 0 Kč na vybrané léky na předpis na diabetes, astma a CHOPN. Sleva 30 % na 5 produktů měsíce. Každý měsíc osobní kupony 3 za cenu 2. Sleva na vybraná laboratorní vyšetření.

Rezervace eReceptů

V aplikaci uvidíte své eRecepty a můžete si zarezervovat léky na předpis v některé z našich EUC Lékáren. Včas pro vás zajistíme i léky, které nejsou běžně dostupné.

Běžné problémy můžete vyřešit bez návštěvy ordinace.

Pro pacienty našich klinik

Aplikace podle vámi zadaných parametrů sestaví váš osobní kalendář naplánovaných vyšetření. Kalendář eviduje všechna vyšetření naplánovaná v zařízeních EUC. Aplikace vás upozorní na blížící se termín návštěvy u EUC lékaře. Netýká se soukromých ordinací.

todo fill
Vše na jednom místě

Díky vlastním klinikám máme většinu specializací pod jednou střechou. Dokážeme se o vás postarat komplexně a na jednom místě. Kliniky jsou výborně dostupné, disponují parkovištěm i bezbariérovým přístupem.

Uživatelé s plnou registrací

Aplikace vás do 30 min. spojí s lékařem. Služba funguje nonstop 365 dní v roce. Vyšetření online formou chatu nebo videohovoru dokáže vyřešit 7 z 10 obtíží.

Péči zajišťuje centrální tým lékařů EUC. Vystavíme vám i eRecept nebo žádanku na laboratorní test onemocnění covid-19. Poplatek za vyšetření je 290 Kč.

Můj praktik online

Využijte možnost konzultovat zdravotní problém online přímo s vaším praktikem.
Běžné problémy můžete vyřešit bez návštěvy ordinace.

Vystavíme eRecept, eŽádanku na covid test nebo žádanku na vyšetření na EUC klinice.

Zda je váš praktik k dispozici online najdete v Ordinačních hodinách, postupně službu rozšiřujeme na další ordinace a kliniky.

Služba je k dispozici zdarma a pouze pro registrované pacienty na klinikách v Plzni, Liberci, Kladně, Ústí nad Labem, Českých Budějovicích a Zlíně.

Pro všechny uživatele mojeEUC
Chytrý test zdraví + vitaminový balíček

Aplikace podle vámi zadaných parametrů vyhodnotí, jak dobře pečujete o své zdraví, a nabídne vám další postup: změny v životním stylu, možnost objednat se na vyšetření apod.

todo fill

Po absolvování testu vám aplikace doporučí balíček vitaminů, minerálů a doplňků stravy na míru, který si hned můžete objednat.

Asistent medikace s kontrolou lékových interakcí

MojeEUC vám také pomůže udržet přehled nad dávkováním léků a připomene vám i správný čas. Kromě toho si můžete zkontrolovat lékové a potravinové interakce.

Co připravujeme

Lékařské zprávy a laboratorní výsledky v aplikaci

Zde naleznete své lékařské zprávy a výsledky laboratorních vyšetření. Dokumenty se v přehledu objeví po návštěvě lékaře. Výsledky laboratorních vyšetření se dozvíte snadno a rychle.

Pro všechny uživatele mojeEUC
Základní registrace

Pro čerpání slev a výhod postačí tzv. základní registrace pomocí e-mailové adresy.

Chci především čerpat slevy a výhody v EUC Lékárně.

V tom případě vám postačí základní registrace.

Co získáte?

Doplatek 0 Kč na většinu léků na recept. TOP 5 produktů měsíce se slevou 30 %. Kupony 3 za cenu 2 a další. Rezervaci eReceptů. Asistenta medikace s funkcí kontroly lékových interakcí. Chytrý test zdraví s návrhem osobního vitaminového balíčku.

Plná registrace

Je to jednoduché! Proveďte plnou registraci včetně ověření.

Mám svého lékaře v EUC Klinice, chci čerpat slevy a mít kompletní péči o zdraví v mobilu.

Je to jednoduché! V tom případě proveďte plnou registraci včetně ověření.

Co získáte?

Všechny slevy a výhody jako u základní registrace.

A navíc!

Osobní kalendář s přehledem všech naplánovaných vyšetření. eRecepty uložené v aplikaci. Službu Lékař online 24/7 v aplikaci. Upozornění před blížícím se termínem návštěvy lékaře.

Proč je u plné registrace potřeba ověření?
Pracujeme s citlivými daty

Aplikace mojeEUC nabízí kromě slev také lékařské služby, ke kterým přísluší určité zákonné náležitosti. Své eRecepty na léky na předpis a termíny vyšetření u lékaře budete mít nahrané přímo v aplikaci.

K dispozici máte službu Lékař online 24/7. Využívat budete moci i další připravované funkce – zasílání lékařských zpráv, výsledky laboratorních vyšetření a chat se svým praktickým lékařem. U tohoto druhu lékařských služeb se bez vaší spolehlivě ověřené identity neobejdeme, stejně jako se bez ní neobejde lékař v ordinaci.

todo fill
Jakým způsobem si vaši totožnost ověříme?

V aplikaci si můžete vybrat ze tří způsobů bezpečného ověření.

Ověření na EUC Klinice

Pokud navštěvujete některého z EUC lékařů, na recepci nebo v ordinaci vašeho lékaře ověříme vaši totožnost a zašleme vám aktivační e-mail do aplikace.

Bankovní identita neboli BankID

Služba BankID vám umožňuje ověřit svou identitu přihlašovacími údaji, jež používáte u své banky. V aplikaci si tedy při procesu registrace vyberete svou banku a provedete identifikaci, která proběhne úplně stejně, jako když se přihlašujete do svého online bankovnictví.

Doklad totožnosti + selfie

Vaši identitu ověří zabezpečená technologie prostřednictvím fotografie dokladu totožnosti a vaší tváře.

Nové

Výhody aplikace